Maaş Hesaplama Programı (BG41 - BG43 Modelleri)

Maaş Hesaplama Programı (BG41 - BG43 Modelleri)
Görsel 1
UcuzElektro Puan : 617
Fiyat:
80,00 USD + KDV
KDV Dahil:
728,30 TL
Havale / EFT:
710,09 TL
728.30 www.ucuzelektro.com
127,45 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Programda yapılan görsel değişiklikler ile kullanım kolaylığı ve hızlı erişim olanağı da bulunmaktadır. Otomatik olarak mail göndermesi sayesinde istediğiniz zaman diliminde istenilen mail adresine seçilmiş olan tüm raporlar gönderilebilmektedir. Mesai takip programı sayesinde tüm maaşların geriye dönük olarak da raporlamaları alınabilmektedir. Personel seçiminin yeniden düzenlenmesi ile hızlı bakış penceresinde çoklu veya tekli seçilebilme özelliği bulunur. Giriş ve çıkışlara da el ile müdahale edilmesi durumunda kullanıcılar tespit edilebilmektedir.

Mesai takip programı; yüz tanıma cihazı, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş terminallerinin tamamı ile kullanılabilmektedir. Bu program, personellerin giriş ve çıkış saatlerini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilmenizi sağlamaktadır. Personeller öncelikle takip işlemi yapılacak olan cihaza okutma yaparlar. Program bu bilgileri alarak personellerin geç mi geldiğini yoksa erken mi çıktıklarını görebilmenizi sağlar. Personellerin okutma yaptıkları saatlere göre de mesai takip işlemi gerçekleştirilmiş olmaktadır. Program ayrıca avans, maaş, prim vb. hesaplamalar yapmaya da izin vermektedir. İnternete bağlı olan bir bilgisayarda kullanıldığında herhangi bir sorun olması durumunda anında sistem destek elemanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Mesai takip programında birden fazla departman da açabilmek de mümkündür. Esnek raporlamalar ile programın içerisindeki raporlar da alınabilmektedir. Mesai takip programı sayesinde artık personellerinizin giriş ve çıkış bilgilerini çok kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Olası bir çalışma tablosu değişikliğinde programın parametreleri değiştirilerek firmanın yeni çalışma sistemine göre yeniden ayarlanabilecektir. Puantaj sonuçları da resmi bordro programlarına aktarılabilmektedir. Elle hesaplandığında oluşabilecek tüm hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca istenildiği tarihler arasında maaş bordrosu alınabildiği için o ana kadar olan işçiliğin ücreti de hesaplanabilmektedir.

Mesai takip programını özellikle yüz tanıma cihazı ile kullanmanızı önermekteyiz. Çünkü yüz tanıma terminali, kişilerin benzersiz olan yüzünü okudukları için personellerin birbirleri yerine yüz okutması gibi bir durum söz konusu olmaz ve böylelikle de personel takibi daha doğru ve hızlı olarak yapılabilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından yüz tanıma terminalleri, çok daha basit bir kullanıma sahiptir. Üstelik mesai takip programında el ile yapılan değişiklikler de görüntülenebilmektedir. Mesai takip programı hakkında detaylı bilgi almak ya da mesai takip programı fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu1933
MarkaOEM
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Anasayfa   |   İletişim   |   Müşteri Hizmetleri   |   KVKK Kanunu

 

iPara Taksit Uygulanacak Kredi Kartları :
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.