• Tüm Kategoriler
    • TP-LINK TL-SG1218MPE 16 Port 10/100/1000 POE Gigabit Switch

      TP-LINK TL-SG1218MPE  16 Port 10/100/1000  POE Gigabit Switch
      Görsel 1
      UcuzElektro Puan : 1.073
      Fiyat:
      145,00 USD + KDV
      KDV Dahil:
      1.266,14 TL
      Havale / EFT:
      1.234,49 TL
      1266.14 www.ucuzelektro.com
      221,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo
      • 16 10/100 / 1000Mbps RJ45 PoE Switch + 2 SFP Yuvalı Bağlantı Noktaları
      • PoE güç bütçesi 192W'a kadar çıkarak küçük ve orta ölçekli işletme gözetim sistemleri için idealdir
      • Port Önceliklendirme, video monitörü gibi hassas uygulamaların kalitesini garanti eder
      • Akıllı güç yönetimi, anahtarı aşırı yüklenmeye karşı koruyabilir
      • QoS, internette kesintisiz gezinme deneyimi içindir ve IGMP Snooping, IPTV için trafiği en iyi duruma getirme yeteneğine sahiptir.
       
      DONANIM ÖZELLİKLERİ
      Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
      IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
      Arabirim 16 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
      (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
      2 Gigabit SFP Ports
      Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
      EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
      1000BASE-X MMF, SMF
      Fan Sayısı 2 Fans
      Fiziksel Güvenlik Kilidi Yes
      Güç Kaynağı 100-240V AC, 50/60 Hz
      PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
      PoE+ Ports: 16 Ports
      Power Supply: 192W
      Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
      Montaj Rack Mountable
      Maks. Güç Tüketimi 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
      217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
      Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
      741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
      PERFORMANS
      Anahtarlama Kapasitesi 36 Gbps
      Paket Yönlendirme Hızı 23.8 Mbps
      MAC Adres Tablosu 8K
      Paket Buffer Belleği 4.1 Mbit
      Jumbo Frame 9 KB
      YAZILIM ÖZELLİKLERİ
      Quality of Service Support Port-based 802.1p/DSCP priority
      Support 4 priority queues
      Rate Limit
      Storm Control
      L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
      Static Link Aggregation
      Port Mirroring
      Cable Diagnostics
      Loop Prevention
      VLAN Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
      MTU/Port/Tag VLAN
      Yönetim Web-based GUI
      Easy Smart Configuration Utility
      İletim Metodu Store-And-Forward
      DİĞERLERİ
      Sertifika CE, FCC, RoHS
      Paket İçeriği TL-SG1218MPE
      Power Cord
      Installation Guide
      Resource CD
      Rackmount Kit
      Rubber Feet
      Ortam Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
      Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
      Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
      Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

      Teknik Özellikler
      Poe DesteğiVAR
      Port Sayısı16 PORT Poe
      Diğer Özellikler
      Stok Kodu2358
      MarkaTP-LINK
      Stok DurumuVar
      Garanti (Yıl)2
      1352

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.