-->
 • Tüm Kategoriler
  • Tp-Link TL-SG2210P 2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch

   Görsel 1
   UcuzElektro Puan : 4.946
   Fiyat:
   150,00 USD + KDV
   KDV Dahil:
   5.934,60 TL
   Havale / EFT:
   5.786,24 TL
   1.088,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo

   2 SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE SwitchTL-SG2210P

   • Toplam 53W PoE güç bütçesi ve kullanışlı PoE güç yönetim özellikleriyle 8 PoE bağlantı noktası barındırır
   • Tüm bağlantı noktalarındaki gigabit ethernet bağlantıları son hızda veri aktarımı sağlar
   • 802.1Q VLAN, ACL, Bağlantı Noktası Güvenliği ve Fırtına kontrolünü içeren bütünleşmiş güvenlik stratejisi LAN aranı yatırımının korunmasına yardımcı olur
   • L2/L3/L4 Hizmet Kalitesi (QoS) ve IGMP trafik gözetleme ses ve video uygulamalarını en iyi hale getirir
   • WEB/CLI yönetilen modlar, SNMP, RMON çok sayıda yönetim özellikleri sunar
   • Yenilikçi enerji verimliliği teknolojisi güç tüketiminde %50'ye kadar tasarruf sağlar
   •  

   Bu Ürün Ne Yapar?

   TP-LINK Gigabit Akıllı Anahtar TL-SG2210P, 8 adet gigabit RJ45 bağlantı noktası ve 2 adet SFP yuvasıyla donatılmıştır ve tüm RJ45 bağlantı noktaları toplam 53W güç bütçeli PoE standartını ve kullanışlı PoE güç yönetim özelliklerini destekler. Anahtar, yüksek performans, kuruluş seviyesinde hizmet kalitesi (QoS), kullanışlı güvenlik stratejileri ve zengin katman 2 yönetim özellikleri sunar. 

   TP-LINK'in Gigabit Akıllı Anahtarı TL-SG2210P etkili ağ yönetimine gereksinim duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. TL-SG2210P, küçük veya orta ölçekli işletmelere performansı ve güvenilirliliği arttırırken, gelişmelerine de katkıda bulunan bir ağ sağlamak için Bağlantı Kümeleme Grubu, 802.1Q VLAN, Erişim Kontrol Listesi (ACL), Hizmet Kalitesi (QoS L2-L4 arası) , Fırtına Kontrolü ve IGMP trafik gözetleme gibi kapsamlı özellikleri sunar.Dahası, kullanımı kolay web yönetimi arayüzleri daha az aksama süresiyle daha hızlı kurulum ve yapılandırma anlamına gelmektedir ve işletme ağınız için ideal bir çözüm sunar.

   IEEE 802.3af-uyumlu Power over Ethernet

   TL-SG2210P IEEE 802.3af-uyumlu PoE'nin 8 bağlantı noktasını destekler ve herhangi bir 802.3af uyumlu güç cihazına güç sağlamak için toplam 53W güç kaynağına sahiptir. TL-SG2210P kablolardan veya etrafta bulunan akım kablolarından kurtarmakla birlikte kablosuz erişim noktaları, güvenlik kameraları, IP telefonları ve diğer PoE destekli cihazlar ile birlikte çalışmak için etkili ve düşük maliyetli bir seçimdir. Küçük ve esnek olan TL-SG2210P, konutlar veya küçük işletme ağları için esnek bir şekilde PoE kullanımı, kablosuz erişim noktalarını konuşlandırma veya IP tabanlı ağ güvenlik kameraları konusunda idealdir.

   Gelişmiş QoS Özellikleri

   Sesi, veri ve video hizmetlerini tek bir ağda toplamak için, anahtar zengin Hizmet Kalitesi (QoS) politikaları uygular. Ses ve video kalitesinin her zaman net, kesintisiz ve gecikmesiz olmasını sağlamak amacıyla yönetici, Bağlantı Noktası Önceliği, 801.1P Önceliği ve DSCP Önceliği çeşitliliğine dayanan trafik önceliğini belirleyebilir. Anahtarın desteklediği ses VLAN ile birlikte, ses uygulamaları çok daha sorunsuz bir performansla ile çalışır.

   Çok Sayıda Katman 2 Özellikleri

   Katman 2 anahtarının daha fazla uygulaması için, TL-SG2210P, 802.1Q etiketleme VLAN, Bağlantı Noktası Ayrıştırma, Bağlantı Noktası İkizleme, STP/RSTP/MSTP, bağlantı yığınlama kontrol protokolü ve 802.3x akış kontrol fonksiyonunu içeren eksiksiz katman 2 dizisini destekler. Ek olarak, ağ bakımı için anahtar tarafından geri döngü algılama, kablo tanılama ve IGMP trafik gözetleme gibi gelişmiş özellikler sunulur. IGMP trafik gözetleme, anahtarın çok noktaya yayın akışının sadece uygun abonelere iletilmesini sağlar. IGMP daraltma & filtreleme her aboneyi, yetkisiz çok noktaya yayın erişimini önlemek için bağlantı noktası seviyesinde kısıtlar.

   Enterprise Seviyesinde Yönetim Özellikleri

   TL-SG2210P'nin kullanımı ve yönetimi kolaydır. TL-SG2210P kolay anlaşılır web tabanlı grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI) veya endüstri-standartı ortak hat arayüzü gibi çeşitli kullanıcı dostu yönetim özelliklerini destekler.SNMP (v1/2/3) ve RMON desteği anahtara değerli durum bilgilerinin taranmasını ve anormal olaylarda tuzaklar gönderilmesini sağlar.

   Teknik Özellikler
   Poe DesteğiVAR
   Port Sayısı8 Port POE
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1903
   MarkaTP-LINK
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)2
   1903

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.